۶ ایده بدرد بخور برای تیشرت تبلیغاتی

۶ ایده بدرد بخور برای تیشرت تبلیغاتی

۶ ایده بدرد بخور برای تیشرت تبلیغاتی

۶ ایده بدرد بخور برای تیشرت تبلیغاتی

یکی از بهترین روش‌های تبلیغات و بازاریابی، برای صاحبان مشاغل استفاده از تیشرت تبلیغاتی است، ۶ ایده بدرد بخور برای تیشرت تبلیغاتی، به‌عنوان یکی از روش‌های بازریابی پیشرفته است که به‌کارگیری آن می‌تواند، در چگونگی ارائه مناسب تبلیغ ما به افراد بسیار مفید و مؤثر باشد.

اگر شما صاحب شغل و کسب و کار کوچک یا بزرگی هستید، به‌عنوان مدیر یک مجموعه باید، همیشه به‌دنبال راهی برای ترویج و شناسایی محصول و خدمات خود به‌دیگران باشید. استفاده از تی شرت تبلیغاتی به‌عنوان یک لباس کار، یکی از گزینه‌های تبلیغی جذاب است، که می‌تواند در حافظه مشتریان به‌شکل یک لباس تبلیغاتی، تا مدت طولانی باقی بماند. در این مطلب ما را همراهی کنید، تا درباره جنس تی شرت تبلیغاتی مناسب و اهمیت استفاده از آن، ایده‎های جذاب و به‌درد بخور در ارتباط با این نوع از تیشرت کار و همچنین معرفی یک مرکز خرید معتبر برای تهیه تی شرت تبلیغاتی  بیشتر صحبت کنیم.

اهمیت استفاده از تبلیغات پوشیدنی

با استفاده از تیشرت کار تبلیغاتی می‌توان، به‌طرز قابل توجهی به رونق کسب و کار کمک کرد. پوشیدن این محصولات به‌وسیله افراد سبب می‌شود، مجموعه، نام تجاری، برند و لوگوی شما در معرض دید عموم مردم قرار ‌بگیرد. هنگامی که افراد تی شرت کار خود را با نام و مشخصات برند شما می‌پوشند، این تی شرت های تبلیغاتی، یک روش بازاریابی بسیار عالی است، که که می‌تواند طیف وسیعی از مخاطبان مختلف را، برای کسب و کار خود بدون زحمت به‌دست آورند.

جنس تیشرت تبلیغاتی جودون

 

۶ ایده بدرد بخور برای تیشرت تبلیغاتی
۶ ایده بدرد بخور برای تیشرت تبلیغاتی

حتماً تاکنون درباره جنس تیشرت جودون چیزهایی را شنیده‌اید. پارچه جودون با توجه جنسی که دارد، دارای بافتی دون دون و لوزی لوزی است، که وجود روزنه ای در آن سبب گردش هوا در لباس شده و که این امر کاهش تعریق و خنک شدن فرد را در پی خواهد داشت. نخ‌های متفاوتی در تولید این پارچه استفاده می‌شود، که نخ پنبه نخ اصلی بوده، که ممکن است برای افزایش ضخامت و مقاومت پارچه، از الیاف مصنوعی هم در ترکیب آن استفاده شود. از این پارچه پرکاربرد و بادوام، برای تولید انواع تیشرت های کار و تیشرت‌های اسپرت، که همان تیشرت جودون پسرانه است استفاده می‌شود.

انواع مدل تی شرت جودون

این مدل از تیشرت را، در رنگ‌های بسیار متنوع و زیبا و در انواع مدل یقه‌ای مختلف به‌صورت یقه هفت، یقه گرد، یقه دیپلمات، سه دکمه یقه‌دار و بدون دکمه تولید می‌شوند. اما تیشرت جودون یقه‌دار که معمولاً دارای سه دکمه است، به‌دلیل ظاهر زیبا، شیک و رسمی که دارد، بیشتر به‌عنوان یک تیشرت کار و لباس کار فصل گرما از آن استفاده می‌شود. شکل‌ها و پیام‎های تبلیغی را می‌توان بر روی آستین، یقه، سینه و پشت تی شرت چاپ کرد، تا در معرض دید قرار بگیرد.

بررسی۶ ایده بدرد بخور برای تی شرت تبلیغاتی

 

۶ ایده بدرد بخور برای تیشرت تبلیغاتی
۶ ایده بدرد بخور برای تیشرت تبلیغاتی

 

۱- ظاهر زیبا و جذاب در زمان ارائه هدیه

کیفیت اصلی مهم و اساسی برای هر محصولی است. اما داشتن ظاهری زیبا ظریف و رنگارنگ در بسته بندی جذاب می‌تواند، مشتری را به سمت محصولی که برای او هدیه کرده‌اید جذب کند و ناخود آگاه آن را ارزشمند ببیند.

۲- در زمان رویاروی با مشتریان، حتی مشتریان غیر فعال، تی شرت تبلیغاتی را به‌همراه داشته باشید

برای فروش محصولات گران‌ قیمت و با داشتن مشتریانی با رده بالا، استفاده چنین هدیه تبلیغاتی برای تحت تأثیر قرار دادن نظرات آنها، با این نوع از تبلیغات معنادار بسیار مؤثر خواهد بود. یا ممکن است مشتریانی که به‌طور منظم زمانی از شما خرید می‌کردند را از دست داده باشید، هدیه دادن با یک لباس تبلیغاتی، احتمال جذب دوباره آنها زیاد است.

۳- در شبکه‌های اجتماعی مسابقه برگزار کنید و تی شرت را برای شرکت کنندگان در رویدادهای مختلف ارسال کنید

با سایت‌های اجتماعی، برای بالا بردن سطح آگاهی عمومی مخاطبان می‌توان، به‎وسیله آنها مسابقاتی را برگزار کرد و این محصول را به آنها هدیه داد. با شرکت کردن در نمایشگاه‌های تجاری و رویدادهای تجاری و با رایزنی و صحبت با مدیران این مجموعه‌ها، از آنها بخواهید در هنگام خوش آمد گویی یا پذیرایی از مهمانان، تی شرت کار تبلیغاتی شما را بر تن داشته باشند. این امر در رویدادهای خیریه‌ای می‌تواند بسیار تأثیرگذار باشد.

۴- کارکنان شما تیشرت‌ها را بر تن داشته باشند و همزمان با تبلغ محصولی جدید هدیه داده شود.

پوشیدن این لباس کار برای کارکنان، زمانی که به‌صورت یک کمپین تبلیغاتی به خیابان می‌روند می‌تواند، هوشمندانه برروی مشتریان اثر بگذارد. هر زمان محصولی جدید را تبلیغ و عرضه می‌کنید، هدیه این نوع از تیشرت کار به مشتریان، ایده‌ایی بسیار خوب خواهد بود.

۵- هدیه تی شرت به اعضای سازمان‌ها و مخاطبان خاص خود

اعضای سازمان‌های که، در محیط مناسبی مشغول به کار می‌باشند، معمولاً با صاحبان دیگر مشاغل هم سر و کار دارند. با استفاده از چنین روابطی می‌توانید، شبکه کاری و تبلیغاتی خود را گسترش دهید. این محصول واقعاً با داشتن ارزش‌های کاربردی خوب، باید بتواند مخاطبان اصلی را هدف قرار بدهد.

۶- می‌توان هدیه‌ای بسیار مناسب برای مشتریانی باشد، که ممکن است به هر دلیلی از خدمات ما ناراضی بوده‌اند

با یک حرکت خوب و هوشمندانه می‌توانید، به‌میزان زیادی بعضی از تجربه‌های بد را از یادها ببرید. در صورت لزوم با استفاده از فضای مجازی، تأسف خود را نسبت به  نارضایتی آنها اعلام کنید و اگر مشتری خوبی دارید که برای ابراز شکایت از خدمات شما تماس گرفت و می‌خواهد، یقین حاصل کند که مشکل رفع خواهد شد، شما هم به نشانه تشکر از صبور بودن آنها یک تیشرت تبلیغاتی هدیه بدهید.

چگونه تیشرت تبلیغاتی خوب و مناسبی تهیه کنیم؟

 

۶ ایده بدرد بخور برای تیشرت تبلیغاتی
۶ ایده بدرد بخور برای تیشرت تبلیغاتی

همه می‌دانیم که اعتبار و خوشنامی یک فروشگاه، تا حد زیادی گویای کیفیت محصولات آن خواهد بود. حال برای اینکه با خیالی آسوده بتوانید، تی شرت تبلیغاتی مرغوب و با کیفیتی را برای انجام فعالیت‌های تبلیغی سازمان، شرکت و.. خود تهیه کنید، ما به شما فروشگاه ایمن گستر دانیال را پیشنهاد می‌دهیم. این فروشگاه معتبر و خوشنام، در دو شعبه واقع در تهران، سال‌هاست در عرصه تولید و عرضه  لباس کار مردانه، لباس کار زنانه، لباس کار فصل گرما،  و همچنین تولید انواع تیشرت جودون، تیشرت جودون یقه دار و تیشرت تبلیغاتی، به‌صورت کلی و جزئی فعالیت می‌کند.

تی شرت‌های تبلیغاتی تولید شده در این مجموعه معتبر، با پارچه جودون بسیار عالی و کیفیت نخ پنبه بالا تولید شده و برای چاپ تبلیغات بر روی آنها از بهترین و مجهزترین دستگاه‌های چاپ بر روی آنها استفاده  می‎شود. تمامی محصولات این مجموعه کم نظیر، به‌طور مستقیم از تولیدی و بدون واسطه وارد فروشگاه شده و به‌دست مشتریان عزیز می‌رسد. در صورت عدم مراجعه حضوری به فروشگاه‌های ما به هر دلیلی، شما می‌توانید با استفاده از وب سایت و پیج اینستا گرامی این مجموعه، از تمامی کالاها و محصولات همراه با قیمت آنها دیدن فرمایید. در صورت تمایل با کارشناسان ما تماس گرفته و اطلاعات بیشتری را از آنها کسب نمایید و سفارش خرید خود را به‌صورت کلی و جزئی انجام دهید. خوشبختانه ایمن گستر در طول این سال‌ها توانسته است، اعتماد مشتریان زیادی را در سراسر ایران به‌خود جلب نماید، و همواره قدردان این اعتماد است. سفارش شما در کمترین زمان ممکن و با بهترین شیوه، به هر نقطه‌ای از ایران ارسال خواهد شد.

در پایان باید یادآوری کنیم، که یک تی شرت تبلیغاتی، با چاب برند و لوگو بر روی آن می‌تواند، یک مهره حیاتی برای تبلیغات کسب و کار شما باشد. این لباس کار در واقع، لباسی یک دست به‌منظور انسجام نیروی کار شما و متحدالشکل کردن آنها و ایجاد ظاهر منظم و زیبا به محیط کار است که، همچون یک بیلبورد  متحرک برای صاحبان کسب و کارها عمل خواهد کرد و بسیار مؤثر هم خوهد بود.

 

چت آنلاین