آیا پوتین های پیاده روی برای فصل سرما مناسب است؟

آیا پوتین های پیاده روی برای فصل سرما مناسب است؟

آیا پوتین های پیاده روی برای فصل سرما مناسب است؟

آیا پوتین های پیاده روی برای فصل سرما مناسب است؟

آیا پوتین های پیاده روی برای فصل سرما مناسب است؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا کفش‌های مناسب فصل سرما را با هم بررسی کنیم.

پیاده روی در برف یک ورزش عالی زمستانی است. پیاده روی در برف یک ورزش هوازی مفید است و پوتین‌های مناسب این امکان را به شما می‌دهند تا پیاده روی و دویدن خود را در فصل زمستان ادامه دهید و همچنین از تنهایی در مناطقی که ممکن است در تابستان شلوغ باشند لذت ببرید. در فصل زمستان همه ما یک جفت چکمه زمستانی بادوام لازم داریم. چکمه‌های زمستانی از ما در برابر دمای سردتر بیرون محافظت می‌کنند.

عملکرد چکمه‌های زمستانی برای مردان و زنان کاملاً مشابه است و تنها تفاوت آن در اندازه و طراحی است. یک جفت کفش مناسب نه تنها گرما، بلکه راحتی را برای شما به ارمغان می‌آورد. در فصل زمستان انتخاب کفش شما بستگی به محیطی دارد که در آن از آن استفاده می‌کنید. هنگامی که در خارج از منزل هستید باید پای خود را گرم نگه دارید اما کفش باید قابل تنفس باشد. در اینجا چند نکته برای خرید کفش زمستانی و برفی را به شما می‌گوییم. ایمن گستر دانیال در سراسر کشور با همکاری متخصصان داخلی و به کارگیری تکنولوژی مطابق استانداردهای روز دنیا اقدام به طراحی و تولید بیش از هزاران محصول و کالا در زمینه لوازم مهندسی-پرسنلی، تجهیزات حفاظت فردی-کارگاهی، آتش نشانی ‍و هشدار دهنده‌های ترافیکی نموده است.

این مجموعه در این مسیر تاکنون افتخار همکاری با شرکت‌‌ها، مؤسسات و سازمان‌های دولتی و بخش خصوصی را داشته است. با توجه گسترش روز افرون فضای مجازی و فروشگاه‌های اینترنتی در سال‌های اخیر، بر آن شدیم تا خدمات و محصولات خود را در این فضا نیزدر اختیار مشتریان گرامی خود قرار دهیم.

از دیگر مزایای قابل توجه کفش‌های ایمن گستر این است که بسیار راحت و بادوام است و در استفاده طولانی مدت به کمر و ستون فقرات فشار وارد نمی کند. کارشناسان و متخصصان وبسایت ایمن گستر دانیال توانسته‌اند بی نظیرترین چکمه‌های زمستانی را با بهترین کیفیت و قیمت در اختیار شما قرار دهند.

ایمن گستر دانیال با تلاش‌های بی وقفه ضمن تنوع بخشیدن به انواع محصولات کیفیت اجناس خود را به میزان قابل توجهی افزایش داده که رضایت اکثریت مشتریان گرامی گواه بر این ادعاست و این رضایت پشتوانه استواری است که میل به اهداف تدوین شده را در بلند مدت محقق می‌سازد.

چرا از کفش زمستانی استفاده کنیم؟

 

آیا پوتین های پیاده روی برای فصل سرما مناسب است؟
آیا پوتین های پیاده روی برای فصل سرما مناسب است؟

 

کفش‌ها کاربردهای متفاوتی دارند و برای اهداف متفاوتی تهیه می‌شوند گاهی برخی از کفش‌ها برای ورزش، برخی برای استفاده در یک مراسم خاص، برخی جهت زیبایی استایلشان، برخی جهت محافظت از پاها خریداری می‌شوند. گاهی کفش‌ها به طور همزمان برای چند هدف باهم انتخاب می‌شوند مثل کفش زمستانی اما باید بدانید که همیشه محافظت از پا اولویت بالاتری دارد.

همچنین در میان انواع کفش‌های مختلفی که متناسب با فصول مختلف سال هستند وظیفه محافظت از پا در کفش زمستانی پررنگ‌تر از سایر محصولات است زیرا در زمستان علاوه‌بر سایر تهدیدات محیطی، سرما و رطوبت هم وجود دارد که می‌تواند سلامت شما را تهدید کند. کفش‌های زمستانی شامل مدل‌ها و جنس‌های مختلفی از کفش مانند کفش‌های چرمی، کفش‌های روزمره و راحتی، کتانی‌های چرم، بوت، نیم‌بوت، چکمه و … می‌شوند که متناسب با سلیقه افراد و کاربردشان قابل استفاده‌اند.

برای مطالعه بیشتر می‌توانید به مقالات کفش کار مناسب برای پاییز و زمستان و آیا پوتین های پنجه فولاد برای پیاده روی خوب است؟ مراجعه فرمایید.

 

جنس، خواص وعملکرد کفش را بررسی کنید

کفش‌ زمستانی بر اساس جنس می‌تواند ماهیت‌های مختلفی داشته باشد اما یکی از بهترین جنس‌های موجود در بازار برای کفش زمستانی چکمه‌ها، کفش‌ها، بوت‌ها و نیم بوت‌های چرم طبیعی هستند، البته کفش‌ها و نیم‌بوت‌های نبوک را هم می‌توان در رتبه بعدی انتخاب قرار داد که البته جنس نبوک و مخمل برای زمان بارندگی گزینه خوبی نیستند. همانطور که گفته شد اولویت را برای انتخاب کفش زمستانی باید محافظت از پا در برابر عوامل محیطی مثل سرما در نظر گرفت و در مرحله بعد راحتی پاهایتان قرار داد. کفشی که انتخاب می‌کنید باید عملکرد بالایی در هوای سرد داشته، انعطاف خود را حفظ کرده و پا درون آن راحت باشد خشک نشده و نشکند و به خوبی عایق گرما ‌باشد.

گرچه کفش‌، بوت و نیم‌بوت‌های زمستانی در ظاهر دارای نمونه‌های بسیار زیبایی هستند اما به این نکته توجه کنید که هنگام انتخاب کفش ‌زمستانی اولویتتان عملکرد و بازدهی کفش باشد زیرا این کارایی و بازدهی کفش است که به طور مستقیم با سلامتی پا و بدن شما در تماس است. مثلا اینکه کفش‌ پای شما را گرم نگه‌دارد، پاهایتان خشک باقی بماند و لیز نخورید خیلی مهم‌تر از داشتن کفشی زیباست که به شما آسیب برساند.

تفاوت بین چکمه های برفی و چکمه های زمستانی

آیا پوتین های پیاده روی برای فصل سرما مناسب است؟
آیا پوتین های پیاده روی برای فصل سرما مناسب است؟

 

چکمه‌های زمستانی یا برفی به روشی سازگار با محیط زیست طراحی شده‌اند تا پاهای شما را در هوای سرد گرم نگه دارند. اما تفاوت‌هایی دارند که در زیر به آنها اشاره کرده ایم:

  • چکمه‌های برفی در برابر آب بسیار مقاوم‌تر از چکمه های زمستانی هستند.
  • چکمه‌های برفی کمتر از چکمه‌های زمستانی نیاز به تمیز کردن دارند.
  • چکمه‌های برفی عایق بیشتری دارند.

کفشی بخرید که پاهایتان در آن راحت باشد

 

آیا پوتین های پیاده روی برای فصل سرما مناسب است؟
آیا پوتین های پیاده روی برای فصل سرما مناسب است؟

 

کفش زمستانی خوب از پا مراقبت و پشتیبانی می‌کند. پاهای شما باید هنگام نشستن روی صندلی، پیاده‌روی یا حتی هنگام دویدن راحت باشند. اصلی‌ترین بخش در فراهم کردن راحتی پا را کفی، قسمت پنجه و رویه‌ کفش تشکیل می‌دهند. قسمت کفی کفش زمستانی محل تماس پا با زمین است باید قابلیت تعویض داشته باشد.

اگر کفی، قسمت پنجه و رویه‌ کفش نامناسب باشد باعث مشکلات زیادی مثل زانو درد، ناراحتی ستون فقرات و کمر درد می‌شود. مهم‌ترین ویژگی پوتین‌ها، مناسب بودن برای پیاده‌روی و تردد در زمستان‌های سرد و برفی است. قسمت رویه، پنجه و ساق پوتین‌ها برای استحکام و حفظ گرمای بیشتر پا، با استفاده از مواد مخصوص تولید می‌شود و حرکت را در شرایط آب و هوایی نامناسب زمستانی، آسان و ایمن کند.

با پوشیدن این دسته از کفش‌های زمستانی، پاهایتان در طول روز گرم و مرطوب می‌مانند که علت این موضوع، قابلیت تنفس بالایی است که در ساخت آن‌ها به کار برده می‌شود. این کفش‌ها برای فعالیت و حرکت طراحی شده‌اند و به دلیل کفی‌های لاستیکی نرم با لبه‌های عمیق و شیارهای زیاد در سطح کفی، راه رفتن روی سنگ‌ریزه‌ها، زمین‌های برفی لغزنده، جاده‌های پوشیده از برف تا عمق چند سانتی‌متر را راحت می‌کنند‌.

زمان مناسب برای خرید کفش‌های زمستانی

از میانه‌های فصل پاییز مردم شروع به خرید کفش‌های زمستانی می‌کنند. با توجه به کاربردی و ضروری بودن کفش‌های زمستانی در فصول سرد سال مردم اقدام به خرید می‌کنند. به علت تقاضای زیاد قسمت کالا هم بالا می‌رود. اگر می‌خواهید کفش مناسب زمستان خود و خانواده خود را با قیمت مناسب تهیه کنید توصیه ما این است که خرید را در پایان فصل زمستان یا در اوایل فصل بهار انجام دهید.

چت آنلاین