کتانی راحتی ارزان

از کجا کتانی راحتی ارزان بخریم؟

کتانی راحتی ارزان

از کجا کتانی راحتی ارزان بخریم؟

برای خرید یک کفش کتانی مناسب باید علاوه بر در نظر داشتن قیمت کفش به کیفیت و دوام آن نیز توجه کرد. این سؤال که از کجا کتانی راحتی ارزان بخریم؟ برای بسیاری از افرادی که قصد خرید این نوع کفش را دارند مطرح است. یک کفش هر اندازه که قیمت مناسبی داشته باشد، اگر ملاک‌های یک کفش استاندارد را نداشته باشد نوعی هدر رفت هزینه محسوب می‌شود.

در اینجا قصد داریم درباره ویژگی‌های یک کفش کتانی راحت مطالب مهمی را بیان کرده و در پایان شما را با یک فروشگاه معتبر و خوشنام به نام ایمن گستر دانیال آشنا کنیم.

فروشگاه ایمن گستر با داشتن چندین دهه سابقه در تولید انواع کفش ایمنی توانسته است، انواع  کفش کار  و کفش کتانی راحتی مردانه و زنانه را با بهترین مواد اولیه و قیمت مناسب تولید و به بازار عرضه کند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع کفش ایمنی این فروشگاه به مقالات نوشته شده کفش طبی مناسب کار بانوان با ضمانت و ارزان ، کفش کار مناسب برای پاییز و زمستان مراجعه کنید.

ویژگی یک کفش کتانی راحت و مناسب چیست؟

کفش کتانی مناسب دارای قالبی استاندارد برای پای افراد است، طوری که با پوشیدن کفش فرد احساس راحتی کرده و به هیچ عنوان پاها در آن تغییر شکل پیدا نمی‌کند. کفش کتانی استاندارد دارای حداکثر دو یا سه سانت پاشنه پهن است و کاملاٌ تخت نیست. انواع بسیار متنوعی از طرح‌ها و رنگ‌ها از کفش کتانی در مدل‌های بند دار و بدون بند تولید می‌شود که هر قشر و با هر سلیقه‌ای می‌توانند از آنها استفاده کنند.

اگر کفش کتانی غیر استاندارد باشد و یا در قسمت پاشنه مشکلی داشته باشد سبب ایجاد کمردرد خواهد شد. داشتن پاشنه زیاد و بدون پاشنه در کفش موجب افزایش قوس کمر و درد زانو می‌شود که خوشبختانه این مسئله در تولید کفش کتانی طبی در نظر گرفته می‌شود. داشتن کفی مناسب و انعطاف‌پذیر در کفش کتانی، نقش مهمی در جلوگیری از انحراف ستون فقرات و ایجاد ناهنجاری‌های اسکلتی دارد.

ویژگی کتانی راحتی مردانه چگونه است؟

از کجا کتانی راحتی ارزان بخریم؟
از کجا کتانی راحتی ارزان بخریم؟

 

 اگر چه خرید کفش استاندارد و مناسب زنانه و مردانه باید نکات مشترک زیادی در نظر گرفت، اما بعضی از ویژگی‌ها هستند که برای انتخاب کفش کتانی راحتی مردانه اهمیت بیشتری دارد که در زیر به چند مورد از آن اشاره می‌کنیم:

تنفس کفش

مردان معمولاً مدت زمان بیشتری از کفش استفاده می‌کنند. لازم است در استفاده‌های طولانی مدت از کتانی امکان تنفس برای پاها وجود داشته باشد تا دمای پا بالا نرفته و عرق نکند.

انعطاف پذیری کفش

برای انتخاب کفش کتانی مخصوصاً برای فعالیت‌های ورزشی باید انعطاف پذیری آن را در نظر گرفت. زیرا در هنگام اجرای حرکات ورزشی اگر کفش انعطاف پذیر نباشد آسیب به ستون فقرات وارد می‌شود.

داشتن کفی مناسب

کفی کفش کتانی باید متناسب با ویژگی و تفاوت‌های پای افراد باشد. کفی باید دارای برآمدی و فرورفتگی‌هایی باشد تا در استفاده طولانی مدت فرد را دچار خستگی و کلافگی نکند.

مدت زمان مناسب برای استفاده

با توجه به اینکه مردان کمتر از زنان از کفش خود محافظت می‌کنند، لازم است کفش کتانی مردانه را پس از تقریباً 600 الی 700  کیلومتر دویدن کنار گذاشت و استفاده نکرد. اما از نظر ظاهر زمانی باید کاملاً کتانی را دور انداخت که کف و لژ کفش از بین رفته باشد و راحتی سابق در استفاده از آن حس نشود.

چند ویژگی مهم که کتانی راحتی زنانه باید داشته باشد

 

از کجا کتانی راحتی ارزان بخریم؟
از کجا کتانی راحتی ارزان بخریم؟

 

زنان به‌دلیل حساسیت و ظرافتی که در ستون فقرات خود دارند باید کفشی کاملاً استاندارد و مناسب را انتخاب کنند تا بتوانند احساس راحتی بیشتری در زمان پوشیدن کفش کتانی داشته باشند. در زیر چند ویژگی مهم برای کفش کتانی زنانه را بیان می‌کنیم:

 • سعی کنید از کفش کتانی دارای بالشتک استفاده کنید تا راحتی آن چند برابر شود.
 • کتانی‌های با کیفیت را طوری می‌سازند تا در قسمت لایه‌های میانی کفش شوک حاصل از دویدن و راه رفتن را جذب کند. این باعث می‌شود که بانوان کمتر احساس خستگی کنند و فشار چندانی به ستون فقرات آنها وارد نشود.
 • کفش دارای ارتفاع مناسبی باشد و خیلی بلند، کوتاه و تخت نباشد.
 • کفش کتانی را انتخاب کنید که در قسمت وسط کفش دارای قوس مناسب با کف پا باشد. زبانه و بالشتک کفش نرم و لطیف باشد.
 • هر اندازه کفش سبک‌تر باشد فرد کمتر خسته شده و بیشتر می‌توند فعالیت خود را انجام دهد.

تفاوت کتانی راحتی بدون بند و بند دار چیست؟

اینکه کفش کتانی شما بند داشته باشد یا نه بستگی به سلیقه خودتان دارد که کدام را انتخاب کنید. کفش کتانی بدون بند را می‌توان راحت‌تر از پا درآورد و سریع آن را پوشید. اما داشتن بند مزایای نیز دارد که برای بعضی از افرد وجود آن در کفش کتانی ضروری است. تنظیم شلی یا محکمی کفش در پا یکی از مهمترین دلایل وجود بند در کفش است.

بعضی از افراد دوست دارند کمی کفش را محکم ببندند که وجود بند در کفش برای این منظور به آنها کمک می‌کند. انواع بندهای متنوع و رنگی که در کفش‌های کتانی وجود دارد در واقع نوع تنوع و زیبایی در این کفش‌ها است که می‌تواند جزئی از سبک پوشش افراد باشد.

 نکات مهم در انتخاب یک کفش کتانی راحت

 

از کجا کتانی راحتی ارزان بخریم؟
از کجا کتانی راحتی ارزان بخریم؟

 

 • هیچ گاه کفش کتانی را فقط به‌خاطر ظاهری که دارد خریداری نکنید. یک کفش کم کیفیت پس مدت زمان کوتاهی فرم خود را از دست داده و از چرخه استفاده خارج می‌شود.
 • کفش کتانی باید کاملاً راحت و اندازه پا باشد، طوری که انگشتان پاها در حالت پیانو زدن به‌خوبی در آن حرکت کند.
 • بهترین زمان برای خرید این نوع کفش ساعت 4 بعد از ظهر به بعد است. در این زمان پاها به بالاترین سایز خود می‌رسند و می‌توان مناسب‌ترین سایز را خریداری کرد.
 • در انتخاب کفش هم سایز پای خود دقت کنید. سایز بندی برندهای مختلف کمی با یکدیگر فرق دارند و باید کفش را انتخاب کنید که از اندازه آن با پاهایتان مطمئن باشید.

پوشیدن کفش کتانی نامناسب باعث چه مشکلاتی در پا می شود؟

 • اگر انگشتان پا در کفش از موقعیت طبیعی خود خارج شوند، باعث ایجاد التهاب و برجستگی‌هایی در کناره پاها می‌شود که به آن پینه می‌گویند.
 • فشارهای مکرر به پوست پا در کفش موجب ایجاد سلول‌های پوستی برجسته روی انگشتان پا و میانه آن می‌شود که این بر جستگی‌ها همان میخچه است.
 • قرار گرفتن نامناسب انگشتان پا در کفش برای مدت طولانی باعث خم و کوتاه شدن عضلات انگشتان می‌شود. این خمیدگی حالتی است که به آن انگشت چکشی در پا می‌گویند.
 • اگر به پنچه پا فشار وارد شود بر اثر این فشار به کناره انگشت پا و پوست فشار وارد می‌شود و ممکن است ناخن وارد گوشت پا شود این حالت موجب تورم، قرمزی و حتی عفونت در گوشه‌ها انگشت پا است.

 فروشگاه ایمن گستر دانیال عرضه کننده انواع کفش ایمنی و کتانی راحتی و ارزان

برای خرید کفش کتانی راحت و استاندارد نمی‌شود به هر فروشگاهی اعتماد کرد. ممکن است یک کفش با داشتن قیمتی بالا و ظاهری زیبا اصلاً در پا راحت نباشد و سریع دچار سایش  و خرابی شود. فروشگاه ایمن گستر دانیال  با داشتن سال‌ها تجربه در تولید و فروش انواع کفش کار و کفش‌های راحتی به عنوان یک تولیدی معتبر در این زمینه در تهران شناخته شده است.

شما می‌توانید با مراجعه حضوری به فروشگاه و یا از طریق وب سایت و پیج اینستاگرامی انواع محصولات و کفش ایمنی ما را مشاهده کنید و به راحتی سفارش خرید خود را تلفنی یا آنلاین انجام دهید. از جمله مدل‌های کتانی راحتی ایمن گستر، کتانی راحتی شهپر، کتانی راحتی زنانه نایکی و.. است که با بهترین مواد اولیه و با توجه به جدیدترین استانداردهای کفش راحتی در دنیا تولید می‌شوند و توانسته مورد استقبال مشتریان زیادی قرار بگیرند.

چت آنلاین