تیشرت کار ارزان برای سازمانها

تیشرت کار ارزان برای سازمانها

تیشرت کار ارزان برای سازمانها

تیشرت کار ارزان برای سازمانها

در فصل گرم سال، پوشیدن لباس کار مناسب، یکی از نیازهای اصلی کارگران و کارکنان، در سازمان‌های مختلف است. پیدا کردن یک تیشرت کار ارزان برای سازمانها که، مناسب با نوع کار و شغل افراد باشد کارساده‌ای نیست. ما در اینجا می‌خواهیم، یک فروشگاه معتبر و خوشنام، که تولید کننده انواع لباس کار مردانه و لباس کار زنانه می‌باشد، به شما معرفی کنیم. فروشگاه ایمن گستر دانیال؛ همواره بهترین و با کیفیت‌ترین لباس کار فصل گرما، با طرح‌های مختلفی مانند تیشرت جودون در انواع مدل‌های مختلف تولید می‌کند. علاوه بر لباس کار تابستانی، لباس کار زمستانی فروشگاه دانیال، در میان مشتریان بسیار محبوب و تأییده شده می‌باشد. در این بحث ما را همراهی کنید، تا درباره تهیه تیشرت ارزان برای سازمانها شما را به خوبی راهنمایی کنیم.

اهمیت استفاده از تیشرت کار

این نوع از لباس کار، برای بسیاری از ادارات و شرکت‌ها و.. در فصل‌های گرم سال به منظور راحتی و آسایش کارکنان، یک نیاز اساسی برای آنها محسوب می‌شود. این لباس کار با توجه به نوع پارچه و بافتی که دارد، بسیار خنک بوده و مانع از عرق کردن و کلافگی افراد در حین کار می‌شود. پوشیدن این تی شرت ها، برای کارکنان سبب ایجاد یک فضای زیبا و منظم، در حین کار کردن می‌شود. در موارد زیادی، از این تیشرت ها به عنوان تی شرت تبلیغاتی هم استفاده می‌شود. جنس این نوع از لباس کار، از پارچه جودون بوده و به این دلیل، به آن تیشرت جودون می‌گویند.

مشاغلی که باید از تیشرت کار استفاده کنند

 

تیشرت کار ارزان برای سازمانها
تیشرت کار ارزان برای سازمانها

مشاغل زیادی هستند، که به‌صورت فردی یا گروهی کار می‌کنند و در فصل‌های گرم نیاز دارند، از تی شرت مخصوص کار استفاده کنند. این مشاغل شامل:

  • سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف، که لباس فرم می‌پوشند، این لباس فرم آنها می‌تواند، به‌صورت تیشرت کار باشد.
  • آشپزها و کسانی که در کنار شعله‌های گرم گاز و فرها مشغول به کار هستند.
  • افراد شاغل در فست فودها و همچنین پیک‌های موتوری
  • کسانی که در بخش‌های مختلف کارخانه‌ها کار می‌کنند.

جنس تی شرت کار

معمولاً بیشتر تیشرت‌های کار، از جنس جودون تولید می‌شوند. این نوع از پارچه که که به دلیل بافت خاصی که به شکل روزنه‌ای و دون دون است، به آن جودون می‌گویند. به دلیل داشتن مقادیر بالای پنبه و نخ در آن، مانع از داغ شدن لباس در حین کار و تعریق اضافه برای افراد می‌شود. پارچه جودون با کیفیت، دوام بالایی داشته و به دلیل رنگرزی مرغوبی که دارد، بر اثر شستشو سریع فرم و شکل خود را از دست نمی‌دهد. به‌طور متوسط ۸۰ درصد از تی شرت‌های کار، از پارچه جودون تولید می‌کنند.

نگاهی به کارگاه تولیدی ایمن گستر دانیال

کارگاه ایمن گستر چندین دهه است، که در زمینه تولید و عرضه انواع تجهیزات ایمنی و لباس کار، در انواع مدل‌های مختلف مشغول به کار می‌باشد. این تولیدی همواره در چندین دهه سابقه کاری خود تلاش کرده، با استفاده از بهترین مواد در تولید صنعت پوشاک کار با بهره گیری از جدیدترین دانش و تکنولوژهای روز تولیدات خود را در بالاترین سطح کیفیت ممکن در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

این مجموعه با به‌کارگیری کادری مجرب، از متخصصان طراحی و دوخت پوشاک و لباس کار مردانه و لباس کار زنانه، با استفاده از تجهیزات پیشرفته همواره در ارتقاء سطح کیفیت لباس کارهای مجموعه خود تلاش می‌کند. تیشرت جودون؛ از جمله تولیدات ایمن گستر است، که در انواع رنگ‌ها و مدل‌ها، از جمله تیشرت جودون یقه دار برای سازمان‌ها و ادارات مختلف، به‌صورت کلی و جزئی تولید می‌شود. با سفارش مشتریان ایمن گستر چاپ انواع آرم و لوگو تبلیغاتی را می‌توان به بهترین شکل بر روی آستین، یقه، سینه و پشت تیشرت تبلیغاتی چاپ کرده و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

انواع مدل‌های تیشرت کار

تی شرت کار در رنگ‌های متنوع و در انواع مدل‌های یقه مانند یقه هفت، یقه گرد و یقه دار، بدون یقه و.. تولید می‌شوند. تیشرت‌های یقه هفت و یقه گرد، ساده‌ترین نوع تی شرت کار محسوب می‌شوند، مخصوصاً تی شرت یقه گرد، که استقبال زیادی از آن می‌شود. اما در محیط‌های رسمی و اداری باید، در انتخاب رنگ و مدل لباس کار دقت بیشتری کرد، که این انتخاب معمولاً از طرف مدیران مجموعه برای کارکنان انجام می‌شود.

تیشرت جودون یقه دار؛ که دارای سه دکمه نیز هست، به دلیل ظاهر شیک رسمی و زیبایی که دارد، بیشتر مورد توجه ادارات و سازمان‌ها قرار گرفته است. حتی از این نوع تیشرت به عنوان تی شرت تبلیغاتی هم بیشتر استفاده می‌کنند. تیشرت تبلیغاتی می‌تواند، تأثیر مثبت زیادی برروی دیگران داشته باشد و به عنوان یک تبلیغات متحرک، مورد استفاده قرار می‌گیرد.تیشرت تبلیغاتی یقه دار از طرف مدیران، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

ویژگی‌های پوشیدن تیشرت جودون به عنوان یک لباس کار

 

تیشرت کار ارزان برای سازمانها
تیشرت کار ارزان برای سازمانها

اولین تفاوتی که این نوع از تی شرت، با لباس کارهای دیگر دارد، ایجاد احساس راحتی برای کارکنان است. از طرفی دیگر پوشیدن این لباس کار، سبب ایجاد یک اتحاد و نظم در محیط کار می‌شود. هر فردی از روی تیشرتی که پوشیده است مشخص می‌شود، که جزء پرسنل است و مانع از سردرگمی مشتریان در محیط کار می‌گردد.

در واقع همین ایجاد حس نظم و آراستگی از دید مشتریان، خود یک تبلیغ بزرگ برای کار محسوب می‌شود و اعتبار کار را بالا خواهد برد. در موارد زیادی تی شرت کار، زیر مجموعه‌ای از لباس فرم است، که کارمندان باید با یک شکل و مدل از آن استفاده کنند. لازم است که سازمان‌ها در هنگام تهیه این لباس کار، به جنس و کیفیت تی شرت توجه کنند، تا بتوانند لباسی با کیفیت، که سریع کهنه و رنگ و رو رفته نشود، برای کارکنان خود تهیه کنند.

تعیین قیمت برای خرید تیشرت جودون

قیمت جزء فاکتورهای مهمی است، که در هنگام سفارش تی شرت بسیار مورد توجه مشتریان قرار می‌گیرد. قیمت انواع تیشرت جودون، با یکدیگر به دلیل کیفیت پارچه نوع برش و دوخت همچنین یقه‌دار بودن و دکمه‌دار بودن متفاوت خواهد بود. نوع طراحی لباس، تأثیر زیادی بر قیمت آن می‌گذارد. اما اینکه مشتری بتواند خرید خود را مستقیم از تولیدی انجام دهد، سبب می‌شود تفاوت قیمت لباس کار زیاد باشد. خوشبختانه فروشگاه ایمن گستر دانیال، با حذف واسطه‌ها توانسته است، انواع مدل‌های لباس فصل گرما از جمله تیشرت جودون، به‌صورت مستقیم در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

نحوه سفارش و خرید تیشرت کار

 

تیشرت کار ارزان برای سازمانها
تیشرت کار ارزان برای سازمانها

فروشگاه معتبر و با سابقه ایمن گستر دانیال، سال‌هاست در دو شعبه واقع در تهران، مشغول به فعالیت می‌باشد. خوشبختانه این فروشگاه معتبر، برای راحتی مشتریان به‌صورت اینترنتی محصولات و تجهیزات ایمنی خود را، به‌ فروش می‌رساند. ایمن گستر این امکان را برای شما فراهم کرده، تا از طریق وب سایت و پیج اینستاگرامی بتوانید، تمامی لباس کار مردانه و لباس کار زنانه، را همراه با قیمت‌های آنها مشاهده کرده و در صورت تمایل با کارشناسان ما تماس گرفته و سفارش خرید خود را انجام دهید. چند مورد از لباس کارهای تولید شده، در این مجموعه که بسیار مورد استقبال مشتریان است، شامل:

  • تیشرت تبلیغاتی یقه‌دار
  • لباس کار آشپزی فروشگاه دانیال
  • لباس کار صنعتی فروشگاه دانیال
  • لباس کار شیمیایی فروشگاه دانیال
  • لباس کار زمستانی فروشگاه دانیال و…

همه این لباس کارها، به‌صورت کلی یا جزئی، با قیمتی بسیار منصفانه و مناسب در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. دانیال گستر همواره مشتریان خود را دعوت می‌کند، که محصولات تولید شده این مجموعه را از نظر قیمت و کیفیت، با تولیدی‌های مشابه در بازار مقایسه کنند، و سپس خرید خود را انجام دهند. این یعنی اعتماد این مجموعه کم نظیر، نسبت به موغوبیت و کیفیت تولیدات خود است.مقالات مرتبط:

۶ ویژگی مهم تیشرت جودون سه دکمه تابستانی

تولیدی تیشرت جودون در تهران

ویژگی تیشرت کارگری در فصل گرما

بهترین پارچه برای تیشرت کار 

۶ ایده بدرد بخور برای تیشرت تبلیغاتی 

چت آنلاین